Emlak Yönetimi

Evinizi başka birine emanet etmenizin ne kadar zor bir durum olduğunun farkındayız. Bu yüzden rekabet gücüne sahip emlak yönetim paketlerimizi faaliyete çoktan geçirdik. Bu paketler Tengri Emlak Yönetim'in sunduğu en popüler hizmetler arasından özenle seçildi. Fakat müşterilerimizin farklı isteklere de sahip olabileceğini göz önünde bulundurduğumuz için ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılama konusunda son derece donanımlı olduğumuzu belirtmekten mutluluk duyuyoruz.

Emlak Bakım Paketi £ 499

1. Anahtar emaneti

Siz evinizden uzak olduğunuz zamanlarda, evinizin kiralanması veya müşterilerinize sunulması gerektiği durumlar için yedek anahtarlarınızı bize emanet edebilirsiniz.

2. Güvenlik kontrolü - 15 günde 1

Emlağınız iç ve dış baştan sona, pencereler, kapılar vs. de dahil olmak üzere herhangi bir hasar veya hırsızlık durumuna karşı kontrol edilmektedir.

3. Emlak havalandırması - 15 günde 1

Emlağınız uzun zaman boş kaldığı zamanlarda nemi önlenmesi için hava dolaşımına ihtiyaç duymaktadır. İstenmeyen durumları önlemek için havalandırma hizmetinin yanı sıra, su temizliği, gaz elektrik ve güvenlik sistemi kontrolü de yapılmaktadır.

4. Mobilyalar için hasar kontrolü

5. Emlağınız incelemesi(15 günde 1)/Emlak raporu(Her ay)

15 günde 1, emlağınız ziyaret edilerek gerekli incelemeler yapılır. Aylık raporlar ve fotoğraflar size E-mail olarak iletilir. Herhangi bir problem çıktığı zaman, değerlendirmeyi müteakip tüm bilgilendirmeler düzenli olarak yapılır.

6. Hasar giderimi/Tamirat

Gerekli durumlarda bakım tavsiyelerinde bulunmakla beraber, bakımın baştan sona organizasyonunda görevli olmaktan mutluluk duyarız

7. Aylık posta alımı ve iletimi

Evinize gelen postalarınızı Dalyan'da olmadığınız zamanlarda bize emanet edebilirsiniz.

8. Deprem ve benzeri sigorta düzenlemesi

Evinize deprem sigortası yaptırmak zorundasınız. Bu konuda size en iyi fiyatları bulma konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktayız.

9. Sezon başı ve sonunda emlağınızın açılması-kapatılması

Kış sezonunda gereksiz faturalarla uğraşmamak adına tüm araç gereçlerin kontrolü yapılmaktadır.

10. Faturaların ödenmesi

11. Emlak sunumu yardımı