Hakkımızda

Tengri Emlak profesyonel anlamda Dalyan, çevre bölgelerinde gayrimenkul danışmanlığı ve pazarlamacılığı, inşaat müteahhit hizmetleri, tadilat dekorasyon ve villa havuz yapımı üzere kuruldu. Firmamız kuruluşundan itibaren kaliteli ve güvenilir hizmeti her zaman ön planda tutmayı amaç edinmiştir.

1989 yılında Muğla'nın Dalyan bölgesinde konaklama ve taşımacılıkla turizmi ile başladığımız ve daha sonralarında Ege ve Akdeniz bölgelerinde gelişen turizmle bünyesine Özel yat Kiralama, Tekne Turları, Emlak Gayri Menkul, Villa Kiralama, Araç kiralamayı katmış ve bölgenin en güçlü temsilcilerinden biri olmuştur. Sektörlerinde uzman kadrosuyla geniş bir yelpazeye hizmet vermektedir.

Firmamız Tengri Emlak inşaat müteahhitliği ve gayrimenkul danışmanlığı sektörünün gelişmesi ve prestijini korumakta sektörde elde etmiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimini çalışma ortaklarıyla paylaşmaktadır.

Tengri Emlak olarak amacımız modern çalışma sistemi ve ilkeleriyle ülkemizin gerek ekonomik gerekse çağa uyum sağlama boyutunda Emlak & İnşaat Sektörünün önemli temsilcilerinden birisi olarak ileri seviyeye getirmek. Bu hizmeti verirken doğruluk, dürüstlük, kalite ve güvenirlilik temel ilkemizdir.

tengriemlak.com, Tezcan Tur. Taş. Emlak Tarım Ür. San. Ve Tic. Ltd. Şti.'ye ait bir markadır.

Şirket Ünvanı: Tezcan Tur. Taş. Emlak Tarım Ür. San. ve Tic. Ltd. Şti

Ticaret Sicil No: Muğla Ortaca 1756

Şirket Yetkili: Gürkan Tezcan

Adres : Dalyan Mahallesi No 79 Gürkan Apart  Dalyan/Ortaca/Muğla

Telefon: 0252 284 49 88

Elektronik İletişim Adresi: info@tengriemlak.com

 

Dalyan, Bodrum, Fethiye, Marmaris, Göcek ve diğer yakın çevrelerde faaliyet alanlarımız.

Villa kiralama www.dalyanvillakiralama.com

Emlak gayrimenkul danışmanlığı www.tengriemlak.com

Havaalanı transferi www.tengritransfer.com

Mavi yolculuk turu – özel yat kiralama www.dalyanyachting.com

Günübirlik turlar – aktiviteler www.terngritravel.com